Absolutní novinkou zimní sezony 2023/2024 je elektronické zakoupení Skipasu B2B.

 

Nově si mohou hosté chaty Granit zakoupit zlevněné Skipasy systémem B2B. 

 

Jedná se o elektronické zakoupení skipasů, na které se opět vztahují partnerské slevy. 

 

Slevy platí na dvou a vícedenní skipasy (neplatí pro jednodenní skipasy).

Pří zakoupení skipasu mohou hosté získat výrazné slevy, a to ve výši až 1190 Kč, v zavislosti na druhu a délce platnosti skipasu.

 

Jak postupovat: 

 

První varianta:

je zakoupení skipasu přímo u pana správce na chatě Granit. Platba je možná pouze v hotovosti. Po úhradě Vám bude vygenerován QR, na jehož základě je možné si vyzvednout Vaše skipasy na pokladně ski areálu Kobyla. Novou kartu lze také vyzvednout ve výdejním automatu EASY TICKET pomocí QR kódu. Výdejní automat najdete u pokladen skiareálu. Následně můžete přímo k turniketům, na Vaši nové kartě již bude nahrán zakoupený tarif.

 

 

 

Druhá varianta:

je objednání telefonicky na telefonním čísle: 601 390 678 a to nejméně 4 pracovní dny před požadovanou platností skipasu, nebo mailem na adrese: chatagranit@pb.cz.

 

Na základě telefonické, nebo mailové objednávky Vám bude vystavena zálohová faktura. Po přijetí platby Vám bude zaslán mail s QR kódem, se kterým si můžete vyzvednout skipasy na pokladně ski areálu Kobyla. Novou kartu lze také vyzvednout ve výdejním automatu EASY TICKET pomocí QR kódu. Výdejní automat najdete u pokladen skiareálu. Následně můžete přímo k turniketům, na Vaši nové kartě již bude nahrán zakoupený tarif.

 

Novou kartu lze také vyzvednout ve výdejním automatu EASY TICKET pomocí QR kódu. Výdejní automat najdete u pokladen skiareálu. Následně můžete přímo k turniketům, na Vaši nové kartě již bude nahrán zakoupený tarif.

 

Kartu od skipasu lze vrátit v automatu, který se nachází hned u parkoviště.

Oproti vrácení karty do automatu, Vám bude zpět vyplacena z automatu částka za kartu skipasu.

 

 

 

 

 

 

Přílohy
pdfBez názvu [pdf, 239 kB]
pdfBez názvu [pdf, 197 kB]

Sjezdové lyžování

Chata Granit je ideálním místem pro lyžovačku s rodinou, ale i s přáteli.

Rodiny s malými dětmi jistě ocení vlek typu poma přímo za chatou. Sjezdovka je ideální pro děti a začátečníky. Pro pokročilejší lyžáře a snowboardisty je k dispozici lyžařský areál Kobyla, kde najdete dvě červené sjezdovky a čtyřsedačkovou lanovku. A to vše pouhé 3 minuty autem od chaty Granit.

Nabízíme slevové vouchery na skipasy pro ubytované!

Slevové vouchery na 2 a vícedenní skipasy (neplatí pro jednodenní skipasy), můžou návštěvníci chaty Granit zakoupit přímo u správce chaty. S voucherem od nás, máte oproti skipasům zakoupeným na pokladně ski areálu Kobyla, výrazné slevy, a to až 1190 Kč, v závislosti na druhu a délce platnosti skipasu.

Jak postupovat:

  • Na výběr máte slevové vouchery na 2, 3, 4, 5, 6 denní skipasy, na skipasy 3 dny z 5 dní, 4 dny z 6 dní, 5 dnů z 6 dní a také family pass Zadov 5 denní 2+1 nebo 5 denní 2+2.
  • Voucher dle své volby zaplatíte u správce chaty Granit (ceny včetně vyčíslené slevy najdete v tabulce níže).
  • S voucherem si na pokladně areálu Kobyla vyzvednete svou permanentku, za kterou již nic nedoplácíte, pouze uhradíte vratnou zálohu za čipovou kartu.
  • Užijete si parádní lyžovačku.

 

Další výhody voucheru:

  • Kromě toho, že s voucherem ušetříte za svůj skipas, můžete také získat skipas pro jedno dítě do 6 let za 50 Kč/ den. (dítě je nutné nahlásit při koupi voucheru).
  • Voucher nemusíte uplatnit ihned, je platný vždy až do konce sezony (uvedeno na voucheru).
  • Skipas, který si vyzvednete oproti voucheru na pokladně areálu Kobyla, můžete používat také na vlek u Horejšů, přímo u chaty Granit.

HLAVNÍ SEZÓNA:   16.12.  - 25.12. 2023

                                      03.01. - 01.02. 2024

 

TOP SEZÓNA:          26.12. 2023 - 02.01.2024

                                      02.02. 2024 - 17.03.2024

 

VEDLEJŠÍ SEZÓNA: OD 18.03.2024 VČETNĚ

 

 

 

 

 

Přílohy
pdfCeník pravidla [pdf, 197 kB]