ZÁBAVA, SPORT, PAMÁTKY I NAUČNÉ STEZKY, TO VŠE U NÁS MAJÍ HOSTÉ JAKO NA DLANI.

 

Do roku 2024 vstupujeme s další novinkou, kterou jsme si připravili pro naše hosty.

 

Naskenujte QR code a vyražte vstříc novým poznáním a zážitkům. Na našich webových stránkách: http://www.chatagranit.cz/cz/akce-a-tipy-na-vylety můžete najít kam vyrazit za historií, kulturou, přírodními památkami i sportem.

 

Harmonogram dovolené si můžete připravit již před příjezdem na chatu Granit.

DUBNOVÝ HUDEBNÍ NÁŘEZ NA GRANITU

 

Měsíc duben se na Granitu nesl v duchu hudby, herectví i tance.

Víkendová soustředění v podání Příbramské filharmonie, ZUŠ Dobříš i ZUŠ Antonína Dvořáka Příbram připomínal místním Pražské jaro i Metalfest Open Air Plzeň.

 

Hudba je život, a dobře to ví i všichni naši hosté z různých hudebních skupin, kteří u nás našli prostory pro hraní muziky různých žánrů.

 

Velmi důležitým parametrem se stalo partnerství s hotelem Zadov, ve kterém je možné se stravovat i zkoušet v hotelové konferenční místnosti.

 

Děkujeme všem, kteří vzali své hudební nástroje a naladili Zadov na jarní notu.

FOTBALOVÝ KEMP NA CHATĚ GRANIT !!!

 

 

Již třetím rokem v rámci fotbalového soustředění navštívili žáci klubu SK Lány chatu Granit.

 

Během týdenního pobytu kromě pilování fotbalových dovedností, sbírání fyzické kondice a silového posilování využili i nové sportovní možnosti, které chata nabízí.

 

Velmi pozitivní ohlas sklidil sportovní den, který se odehrával, jak před chatou Granit, tak na multifunkčním hřišti. Na účastníky, čekaly různé disciplíny. Mezi nejoblíbenější patřily dráha s fotbalovými prvky, chytání ryb, střelba z luku i vzduchové pistole.

 

Celé soustředění bylo završeno outdoorovým závodem, při kterém plnili sportovci různé workoutové prvky. V cíli po splnění všech úkolů, čekala na každého z účastníků medaile s ikonickým motivem poháru ligy mistrů.

 

Třetí zimní sezóna na chatě Granit pod správou SZM Příbram vyzněla příznivě.

 

 

 

 

  Již od prosince se zdálo, že zima na horách tento rok bude mrazivá a krutá. Z tohoto důvodu nebylo pochyby, že se lidé budou opět nadšeně věnovat zimním radovánkám. Chatu Granit v měsíci lednu navštívily především rodiny s dětmi a také firmy, které využily prostory pro víkendové teambuildingové akce. Na lednové hosty čekalo jako každým rokem nové zimní překvapení. Po hokejové aréně z minulého roku, se stal dalším hitem olympijský sport zvaný curling.

 

 

V únoru trávili na chatě Granit jarní prázdniny jak hosté, kteří se k nám vracejí opakovaně, tak i hosté kteří naši chatu teprve objevili. Zázemí zde našly v rámci lyžařských výcviků také dvě základní školy, které plně využily každý den k lyžování sjezdovky u Horejšů a Zadovské Kobyle. V sychravém počasí měli hosté možnost navštívit saunu i vířivky, které díky se rozšiřující spolupráci, mohou využít v hotelu Zadov a Churáňov za partnerské ceny. Vzhledem ke všestranné spokojenosti došlo tak k propojení chaty Granit, penzionu u Horejšů a hotelu Zadov. Tato spolupráce rozšiřuje především ubytovací kapacitu a možnost stravování pro velké skupiny čítající až 230 osob, což by molo být příslibem nejen pro příbramské školy k pořádání školních výletů, adaptačních kurzů a lyžařských výcviků na Zadově. 

 

 

Úderem jarních prázdnin okresu Příbram vznikl pro hosty chaty Granit elektronický katalog s nabídkou výletů a zajímavostí. Na webových stánkách chaty tak jednoduchým naskenováním QR kódu mohou hosté najít typy, kam vyrazit za poznáním památek, kultury, turistiky, sportu a akcí na celé Šumavě i v bezprostřední blízkosti chaty Granit. 

 

Celkem využilo během zimní sezony téměř 600 hostů, přičemž obsazenost se přiblížila 90 procentům z celkové kapacity ubytování. Velké poděkování tak patří všem, kteří u nás na chatě Granit strávili v zimní měsících volný čas.  A na ty z Vás co jste u nás ještě nebyli se těšíme třeba v průběhu jara, léta, či podzimu. 

 

Svůj pobyt si můžete stále rezervovat na webových stránkách chatagranit.cz, na e-mailové adrese chatagranit@pb.cz, nebo mobilním čísle 601 390 678.

Naši hosté mohou využít Wellness - vířivka hotel Zadov !!!

 

Ve spolupráci s hotelem Zadov můžeme našim hostům nabídnout využití vířivky na hotelu Zadov. 

 

Objednávky možné na telefonním čísle: 388 428 187 recepce hotelu Zadov

 

Cena vířivky činní 560 Kč/ 1 hodina maximálně 4 osoby. 

Dárkové poukazy na pobyt na chatě Granit

Dárkové poukazy lze pořídit po celý rok na mailové adrese chatagranit@pb.cz, nebo telefonním čísle 601 390 678