AQUALAND GRANIT

 

AQUALAND GRANIT!!! Chata Granit ve zcela novém bazénovém komplexu otevírá první ŠUMAVSKÉ DELFINÁRIUM pod širým nebem.

 

Chata Granit si pro rok 2023 připravila několik novinek. Mezi ty největší patří rodinná hra S Králem Šumavy za pokladem a také nově vybudovaná terasa, na které bylo možné zrealizovat několik skromných snů. Vzhledem k tomu, že není v bezprostřední blízkosti žádná velká možnost skočit do řeky, či do rybníka, jsme vytvořili na léto zázemí pro rodiče a děti s bazénem. Pro milovníky slunce jsou připravena lehátka a naopak pro ty co mají rádi stín, je k dispozici terasa stíněná střechou, či dřevěný domeček, kde si mohou děti hrát. Vše jsme obohatili o delfíny, tak aby i děti měly nevšední zážitek. Vzhledem ke struktuře návštěvníků se snažíme postavit zázemí tak, abychom vyhověli všem věkovým skupinám. Věříme, že Vás nápady těší.

 

 

Přílohy
jpgBez názvu [jpg, 3858 kB]

VOLNÉ APARTMÁNY NA GRANITU.

Hledali jste ještě volné termíny ubytování pro Vaší partu? Nebo jste si jen sami chtěli užít zimní radovánky na horách? Máme pro Vás nečekanou nabídku.

 

Uvolnil se nám nabízený termín a budeme rádi, když právě Vy k nám zavítáte.

 

Pro skupinový pobyt máme zvýhodněnou cenovou nabídku. Informace je možné získat na telefonním čísle 601 390 678,  nebo mailové adrese: chatagranit@pb.cz

 

 

3 za 2!!! Oslavte svátek 17. listopadu na Granitu !!!

I tento rok jsme si pro Vás připravili v tento svátek něco výjimečného,

něco co by Vás mohlo potěšit. 

 

  Vtermínu od 16.11. do 19.11. 2023 můžete u nás za cenu dvou nocí, přespat noci tři.

Přijeďte si k nám užít pohodovou atmosféru a zapomeňte na podzimní únavu. 

 

Na Granitu se slétli SOKOLI !!!

 

Na přelomu října a listopadu si na chatu Granit našli cestu také sokolové a sokolnice z Příbramska a Písecka.

 

Jak je již jejich zvykem, členové a členky této tělovýchovné jednoty si připravili na své pětidenní soustředění sportovní program, během něhož provozovali především turistiku, cyklo výlety a další historické sokolské hry.

 

Vzhledem k tomu, že jsou to významnými nositeli tělovýchovného ale i společenského dění nechyběl ani večerní kulturní program, který upevňuje a zachovává sokolské tradice.

 

Chata Granit se oblékla do elegantních šatů.

 

   Krásný a slunečný podzim nabídl ideální podmínky pro vnější renovaci dřevěných částí chaty. Své příležitosti se ihned chopil tým chaty Granit, který využil této možnosti a zcela oživil již lety vybledlý vzhled dřevěného obití. Během této renovace došlo k nátěrům štítů, obložení, dřevěných podhledů, střešních vikýřů, vstupní předsíně i rozšířené terasy.

 

   Zkrášlení neuniklo ani venkovní zábradlí a pošpiněný betonový taras. Pro ucelení ušlechtilého vzhledu, byly také natřené okenní rámy, parapety a okenice. Tímto však nemohla renovace skončit, neboť při pohledu do kraje z pokojů v přízemí kazilo dojem oprýskané lištování i dřevěné sloupy mezi okny, které se však také dočkaly svého nátěru. Tímto posledním krokem došlo k barevnému spojení venkovních i vnitřních částí a chata opět nabyla více elegance.

 

   Poděkování patří také zaměstnanci SZM Příbram panu Antonínu Kolandovi, který se na renovaci podílel velkou měrou.

Tvořivý víkend se svatým Martinem 10 - 12. 11. 2023

V listopadu na Vás čeká druhý tvořivý víkend na chatě Granit.

 

DRAKIÁDA na Granitu.

 

VÍKEND NA DRAKA !!!

Tak v tomto duchu se nesl první podzimní tvořivý víkend na chatě Granit.


Pro hosty byla připravena hra: Dobývání Dračí hory. Odpolední program byl zaměřen na malování, tvorbu i zdobení papírových draků, přičemž se s chutí do těchto aktivit zapojili děti, maminky i tatínci.


Večer byla připravena tematická pohádka „Jak vycvičit draka“. Při níž děti nasbíraly mnoho rad a zkušeností.


V neděli dopoledne, se pak více jak deset draků prohánělo po sjezdovce u Horejšů.